O nás

Spoločnosť Bizzcom s.r.o. realizuje svoju činnosť so zámerom budovať dlhodobý partnerský vzťah so zákazníkmi. Iba dokonalým poznaním ich cieľov a potrieb je možné správne rozhodovať v procese, ktorý vedie k ich vysokej spokojnosti.

Skúsenosti, odborné vedomosti a etika sú hlavnými predpokladmi tejto úspešnej spolupráce. Jednáme s každým zákazníkom individuálne a to nám umožňuje rásť aj v podmienkach vysokej konkurencie v tejto oblasti.

Úlohou spoločnosti Bizzcom je maximalizovať prínos výpočtovej techniky optimalizáciou nasadených zariadení, v kombinácii s najmodernejšími technológiami a postupmi, aby sa zákazníci mohli naplno venovať svojim kľúčovým činnostiam.

Spoločnosť sa pri svojej ceste rozvoja rozčlenila na jednotlivé oddelenia:

Oddelenie konštrukcie

• pri návrhoch dizajnu pracuje toto oddelenie so softvérmi: SolidWorks, SolidEdge, SolidCam 

Oddelenie elektroprojekcie

• pri návrhoch dizajnu pracuje toto oddelenie so softvérom E-plan

Oddelenie automatizácie 

• programátori a automatizéri zastrešujú programovanie PLC od výrobcov SIEMENS, MITSUBISHI, B&R, Omron, Wipa, Schneider a iné
• programovanie robotov od výrobcov FANUC, ABB, MITSUBISHI a KUKA

Oddelenie výroby

• technické vybavenie je v neustálom rozvoji

 Oddelenie mechaniky a  elektromontáže

• procesy a postupy sú základom kvalitnej práce

 

V roku 2014 sa spoločnosť presťahovala do moderných priestorov priemyselného parku v Trnave.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Certifikáty

Spoločnosť kladie veľký dôraz na čo najvyššiu kvalitu produktov a služieb. Spokojnosť zákazníka je prvoradá, preto systém riadenia kvality je neustále overovaný interne a externe podľa noriem ISO. Spoločnosť Bizzcom je certifikovaná podľa normy ISO 9001. Na všetky zariadenia je dodávaná kompletná dokumentácia, certifikáty CE a jednotlivé zariadenia prechádzajú skúškou Technickej Inšpekcie, pretože bezpečnosť a ochrana zdravia je prvoradá.

Certifikát ISO 2018 - 2021 Certifikát ISO 2016 - 2018 Certifikát ISO 2013 - 2016

 

Počas svojej existencie sa spoločnosť stala profesionálnym integrátorom týchto značiek a ich produktov:

 

 

História

Spoločnosť bola založená v roku 2007 so sídlom v Trnave s cieľom podnikať v oblasti priemyselnej automatizácie. Postupným získavaním referencií rozšírila svoje výrobné portfólio do takej miery, že od roku 2011 je schopná dodávať komplexné riešenia na kľúč pomocou vlastných výrobných zariadení a procesov.